Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

3 Kişilik Granit Aile Mezarlığı

3 Kişilik Granit Aile Mezarlığı
Ürün Bilgisi

Üç kişilik sütun direkli tamamı 1.sınıf hindistan granit mezar modeli olup isteğe bağlı olarak siyah granit, kırmızı granit olarakta seçim yapılabilir. Temel, süpürgelik, gövde, küpeşte ve baş taşında verde star yeşil renkli granit ile yapılmıştır. Mezar taşı modelleri, suluk ve aksesuar vazo, sütun direkleri daha farklı görünüm verilebilir. Toprak kısımlarını abide mezar baş taşı, kitabe defter şeklinde mermer taşı kullanalabilir. Mezar taşına porselen resim veya lazer kesim fotoğraf baskı yapabiliriz. Mezarın altyapısını katlı olarak lahit mezar yaparak mezarlarınızı iki katlı yaptırabilirsiniz. Mezar yapımı‘nı temel kısımlarında 20 cm kalınlığında, gövde kısımlarında 15 cm kalınlığında çesan demir tel örgü kullanarak inşaat çalışmamızı yapıyoruz. Ucuz mezar fiyatlarımız ile 25 yıllık tecrübe ile mezar yapım işlerinizi güven ve huzur içinde mezar yapım işlerinizi bizlere teslim edebilirsiniz.

Merak Edilenler

 

Fiyatlarınız Güncel Mi?
güneymermer.com sürekli güncellenen bir yapıya sahip olmakla birlikte, kendini yenileyen dinamik bir yapıya sahiptir.Sabit fiyat politikası ile sektörde öncü olan kuruluşumuz, İstanbul Anadolu yakasının en uç ilçesi olan Tuzla’dan, Avrupa yakasının en uç ilçesi olan Silivri’ye kadar mesafe farkı aramaksızın aynı güncel fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Mezar inşaat ruhsatını kimler ve nasıl çıkartır?
Mezar inşaat ruhsatını çıkartmak için ilk olarak mezarın tapusunu (mezar yeri kullanma belgesi) satın almanız gereklidir. Tapuyu cenazeniz defin edildikten 15 gün sonra alabilirsiniz. Tapu işlemini gerçekleştirdikten sonra, mezar tapusu ile mezarı yaptırmak istediğiniz mermerciyi belirlemelisiniz.
Bu mermerci ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından belirlenen sözleşmeyi imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme ile mezarınızın bağlı olduğu mezarlık müdürlüğüne başvurarak mezar yapımı için inşaat ruhsatınızı çıkarabilirsiniz.
Mezar Alt ve üst yapısı yapılırken bulunmalımıyım?
Söz konusu bu durum siz değerli müşterilerimizin takdirine kalmıştır. Kalite politikamızda da belirttiğimiz gibi, “müşteri memnuniyeti ve güven“i esas almış bir firma olarak mezar yapımı, mezar onarımı, mezar peyzajı konuları da karşılıklı güven ilkesine dayanmaktadır.

Mezar yapım işleriniz ile ilgili olarak tüm çalışma aşamalarını ve çalışma sürecini internet sitemiz üzerinde ki iş durumu sorgulama seçeneğinden sorgulayabilirsiniz. Sorgulama işlemi, mezar inşaat ruhsatını alan kişinin cep telefonuna gönderilen şifre ile gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca mezarlık alanında çalışmanın başladığı gün, yapılan mezar işinin yapım aşamalarını istek doğrultusunda ruhsatta kayıtlı kişinin cep telefonuna whatsapp üzerinden anlık olarak gönderimini sağlamaktayız.

Whatsapp İle İletişim Kur