Size bir telefon kadar yakınız
05427351049
Dil Seçin
tr

Hakkımızda

Güney Mermer mezar yapımı ve onarımı, mezar taşı modelleri, granit ve mermer mezar modelleri ile 5 yıldan beri internet ortamında İstanbul genelinde faaliyet gösteren bilgi birikimini aktif kadrosunun dinamizmiyle birleştirerek büyüyen Güney mermer, porselen resim, cnc mezar taşı yazma gibi faaliyetleriyle aynı zamanda İstanbul’un tüm noktalarında uygun fiyat ve kaliteyi birleştirek sizlere ekonomi olarak katkıda bulunmaktadır.

Granit mezar modelleri, mermer mezar modelleri, traverten mezar ve baş taşı çeşitleri ile geniş ürün yelpazesi ile mezar granit mezar taşı, porselen resim, lazer kesim işlemeli granit baş taşı  çeşitlerini kalite normlarını en üst düzeyde, sakinlerinin hayal ettikleri mezar modellerini için en ince ayrıntısına kadar özel olarak tasarlanmış projeler üreten firmamız, projelerinde sağlamlık, estetik ve mimarinin en üst düzey olanaklarını da sunmaktadır. Güney Mermer hayalini kurduğunuz sağlam alt yapılar yaratır.

Güney Mermer, çalışanları ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, müşterileri ile bütünleşerek mezar yapımı sektöründe söz sahibi olan bir firma olmayı, çalışanlarıyla birlikte kârlılığını ve verimliğini arttırmayı ana hedefi olarak belirlemiştir.

Whatsapp İle İletişim Kur